Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

dobra jakość Photo Studio Lights na sprzedaż
dobra jakość Photo Studio Lights na sprzedaż
Masz bardzo ładne i dobrej jakości produktów w rozsądnej cenie. Moi dioda świeci ciągle działa bez problemu.

—— Michał Veselský

Im Online Czat teraz

Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd. Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.
Meeting Room Show Room

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : LS
Ilość pracowników : 60~100
Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 70% - 80%

Założona w 2003 roku, Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., LTD. jest jednym z przedsiębiorstw high-tech zintegrowane z R & D, sprzedaży i produkcji LED firmy foto i video oświetlenie equipment.The występowały okresy produkcji serii światła studio flash, halogenowe światła i światła fluorescencyjnego. W 2006 rozpoczęła się wraz z badaniami zastosowania LED źródła światła do zdjęć, wideo i przemysłu telewizyjnego, w celu odpowiedzi na Wezwanie zielonej Narodowego, projekt energooszczędnego. Obecnie firma zajmuje się głównie ze światłem LED i stał się wybitny w tej branży.
W trakcie rozwoju firmy, możemy stosować się do zasady "biorąc uczciwość jako fundament, self-przewyższając i twórcze" i zdobyli jeden patent na wynalazek, szesnaście patentów dla wzoru użytkowego oraz ponad sto patentów projektowych. W roku 2014 został uhonorowany "Narodowy high-tech". Każdego roku firma rozwija projekt współpracy chińsko-zagraniczne a teraz współpracuje z kilku znanych przedsiębiorstw w kraju i za granicą i osiągnęła dobre wyniki. Zaufanie klientów jest zawsze dążyć Spółki. W aspekcie zarządzania jakością, mamy pięć serię diod LED, niemal setki modeli lamp, które przeszły certyfikat CE i RoHS. Poza tym, stworzyliśmy unikalny system produkcji i kontroli w odniesieniu do fotografii i wideo oświetlenia LED urządzeń i stale jej poprawę.
Nasze produkty wykorzystywane są głównie w telewizyjnych i radiowych studiach, studiach fotograficznych itp stało się jednym z dobrych wyborów dla produkcji filmowej i telewizyjnej, prasowej wywiadzie, fotografii portretowej, fotografii ślubnej i dzieci fotografii i tak dalej. Poprzez stały wysiłek, nasze produkty zostały sprzedane daleko do Europy, Ameryki, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i Hong Kongu, Makao i Tajwanu, regionów wielu prowincjach i miastach w Chinach. Serdecznie zapraszamy do nas dołączyć do przyszłego rozwoju.

Szczegóły kontaktu
Yuyao Lishuai Film & Television Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Zhu

Tel: +86-574-62819368

Faks: 86-574-62636398

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)